Slider

Bil Koleji Güneşli Kampüsü Erken Kayıt Başvurusu

Türkiye’nin 7 bölgesinde 81 ilinde öğrencilere bilgiyi, inovasyonu, teknolojiyi, iletişimi, güvenliği, sağlığı bilerek ve görerek yaşamalarına imkan veren bir eğitim yaklaşımı ortaya koyan BİL Okulları, erken kayıt dönemi için sunduğu avantajlar;

BİL Okulları’nın Flipped Learning öğrenme modeli ile çağdaş eğitimin yeni yüzünü yansıtıyor. “Anaokulundan liseye kadar bilimsel (çift dilde eğitim) anlayışı ile anadil ve yabancı dil eğitiminde yetkin bireyler yetiştiren BİL Okulları, erken kayıt döneminde sunduğu avantajlarla öğrencilerin geleceği için ideal bir eğitim altyapısı ortaya koyuyor.

Şehit ve gazi çocuklarına özel burs

Kayıt başvuru sürelerinin mart ve ağustos ayları arasındaki 6 aylık dönemi kapsar. Mart ayında başlayan, nisan ve mayıs aylarında da devam edecek olan erken kayıt döneminde, BİL Koleji’ni tercih edecek öğrencilere özel avantajlar sunuyoruz.

Haziran, temmuz ve ağustos aylarında ise özellikle, protokol halinde olduğumuz kurum ve kuruluşlarımızın mensuplarına özel avantajlar, şehit ve gazi çocuklarına ise özel burslarla destek veriyoruz.

Ayrıca, spor, sanat ve bilimsel projelerde başarı sağlamış öğrencilerimize de özel destek bursları sağlıyoruz. Ağustos kayıt sürecinde MEB Eğitim destek bursu süreci de ayrıca değerlendirilmektedir.

Tercih edilecek okullar iyi analiz edilmeli

Hem öğrencilerin hem de velilerin okul tercihi döneminde okulların sunduğu imkan ve koşulları iyi analiz etmeleri önem arz etmektedir.

Okulun konumu, fiziki koşulları, spor alanları, öğretmelerin ilgisi ve takip bilgilendirmeleri, eğitimde teknolojinin kullanımı, okulun desteklediği bilimsel projeler, sosyal projeler, güvenlik hizmetleri, yemek menüleri, sosyal kulüpleri, sağlık hizmetleri ve sınıf bazlı öğrenci sayısını okul tercihinde dikkat edilmesi gerekli kriterler olarak sıraladı.

Bil Koleji Güneşli Kampüsü Tanıtım Filmi