CanCan Yayınları

1 ağın değişen dinamiklerine hızla uyum gösteren, Türkiye’nin en büyük sermayesinin eğitimli insan olduğuna inanan akademisyen ve iş adamlarının bir araya gelmesi ile kurulan BiL Kültür Eğitim A.Ş., BiL Holding’in ilk yapı tasarımıdır.

“Toplam Kalite” politikasını özümsemiş hizmetleri ile kısa sürede birçok başarıya imza atan BiL Kültür Eğitim A.Ş., kendi kendine yetebilme ve “eğitimden kazandığını yine eğitime yatır” ilkeleri ile yürüdüğü yolda faaliyet alanını, bünyesine yeni şubeler katarak geliştirmiş ve yatırımlarını gereksinimleri doğrultusunda sürdürmüştür.

Güçlü, dinamik, yenilikçi ve üretken yönetimi ile bilginin egemenliğine inanan BİL Kültür Eğitim A.Ş.’nin lokomotifliğinde başlayan yatırımlar zincirine zaman içerisinde yeni halkalar eklenmiştir. BİL Holding kervanına sırasıyla BİL-Form Matbaacılık, BİL Derajans Reklamcılık, Ek-BİL Matbaacılık, BİL Yayıncılık, BİL Bilişjm, BİL Lojistik, BİL Aydın Yayıncılık ve BİL Data kuruluşları da katılmıştır.

Bilimsel ve teknik alanlardaki tüm gelişmeleri toplam kalite anlayışı ile hizmet ve ürünlerine yansıtan BiL Holding 12 yıllık mazisini birçok şirket ve yüzü aşkın eğitim kurumu ile renklendirmiştir, BiL Holding’in maddi ve manevi destekleri ile kurulan Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı, bünyesindeki öncü ve örnek bir meslek yüksek okulu ve çağdaş. üniversitesi ile ülkemizin eğitiminde ilklere imza atmaktadır.

Her geçen gün başarı grafiğini daha yukarılara taşıyan ve geleceğe emin adımlarla yürüyen BİL Holding, demokrasiye inanan felsefesi ile çağdaş ve yenilikçi projelerini ülkemizin ve insanlığın hizmetine sunmaya devam edecektir.